Ar ”anti-Viničius” pradės svarbias Čempionų lygos rungtynes

Comentarios · 14 Puntos de vista

Antrajame Čempionų lygos ketvirtfinalio etape Manchester City futbolo marškinėliai priima Madrido ”Real” ir po praėjusią savaitę vykusių lygiųjų 3:3 į ”Etihad” stadioną atvyksta lygiosiomis. Tačiau ”City” šioms lygiosioms susigrąžino keletą svarbių žaidėjų, kurie gali būti pagrindinis skirtumas tarp šio ir praėjusio etapo.

Žvaigždė vidurio gynėjas Kevinas de Bruyne dėl ligos paskutinę minutę pasitraukė iš pirmojo kėlinio, o Kyle’as Walkeris, kurį praėjusį sezoną Ispanijos žiniasklaida vadino ”Anti-Vinicijumi”, šį kartą taip pat gali žaisti. Pepas Guardiola patvirtino, kad per kelias pastarąsias treniruotes jam ”sekėsi gerai”, tačiau nebuvo tikras, ar pradės jį žaisti, ar pasodins ant suolo.

Pigūs Futbolo Marškinėliai

”Marca” mano, kad Manuel Akanji toliau žais dešiniojo gynėjo pozicijoje, o de Bruyne sugrįš vietoj Mateo Kovacic į aikštės vidurį. Po traumos taip pat sugrįžo vartininkas Edersonas, kuris žais prieš Stefaną Ortegą.

Tuo tarpu ”Diario AS” mano, kad rungtynes pradės Walkeris, tačiau kitaip sutinka su Manchester City moterų futbolo marškinėliai sudėtimi. Madrido ”Real” sudėtis nesiskiria, nors pastarieji mano, kad ”Los Blancos” kairiajame krašte daugiau pradės Jude’as Bellinghamas.

Po to, kai Aurelienas Tchouameni buvo pašalintas iš aikštės, buvo manoma, kad antrajame kėlinyje į Madrido ”Real” gretas gali sugrįžti Ederas Militao. Vis dėlto vos antrą kartą pasirodęs po to, kai atsigavo po priekinio kryžminio kelio raiščio traumos, dėl kurios negalėjo žaisti septynis mėnesius, Militao savaitgalį žaidė tik kelias minutes prieš ”Real Mallorca”, o tai, daugelio nuomone, patvirtino, kad trečiadienio vakarą rungtynes pradės Nacho Fernandezas.

Tchouameni prisijungė prie traumuotų Thibaut Courtois ir Davido Alaba, kurie yra vieninteliai abiejų komandų žaidėjai, kurių nėra.